You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Repertuar


Naszym celem jest zawsze dostarczenie bogatych wrażeń za pomoca muzyki. Jak to zwykle bywa ile bawiących się tyle gustów, dlatego szeroki przekrój repertuaru umożliwia nam kontrolowanie na bieżąco sytuacji na parkiecie i reagowanie na potrzeby gości. Zwykle jednak mieszanka tanecznej muzyki oraz znanych przebojów, w rytm których można zarówno potańczyć, jak i zedrzeć gardło śpiewając razem z zespołem, sprawdza się znakomicie i jest połową przepisu na udane wesele czy inną imprezę.

Poniżej można zapoznać się z muzyką, którą preferujemy, zawsze jesteśmy też otwarci na wszelkie sugestie. Zaznaczyć trzeba również, że wiele piosenek wykonujemy we własnych aranżacjach, nie rzadko bawiąc się muzyką co wychodzi zawsze na dobre zarówno bawiącym się gościom jak i nam samym :) Nic bowiem nie zastąpi energii muzyków mogących przekazać swoje emocje poprzez śpiew i grę na instrumentach.


Polskie przeboje

Dobre, bo polskie... piosenki, które znamy często od dziecka, słyszymy w rozgłośniach radiowych lub oglądamy artystów na festiwalach w TV. Zarówno doskonale sprawdzają się klasyki jak i nowsze przeboje - zawsze jesteśmy na bieżąco. W przypadku wesel nie może zabraknąć również tanecznych i skocznych hitów czy też biesiad za stołami.

Światowe przeboje i muzyka pop

Podobno jedyna muzyka, która zawsze jest w modzie to lata 80. Dla jednych niezastąpione przeboje muzyki disco (Boney M, The Pointer Sisters, Abba i inne) to absolutna konieczność na każdej imprezie; i nic dziwnego, bo te tworzące niepowtarzalny klimat piosenki zna każdy i trudno o bardziej taneczny repertuar. Nie zamykamy się również na współczesne taneczne przeboje muzyki pop i stale szukamy ciekawych nowości.

Disco polo

Jedni kochają, inni nie znoszą. Faktem jest, że ten gatunek muzyki nie nadaje się do niczego innego jak tylko do tańca :). Wyraźny rytm, prosty imprezowy tekst i nic więcej nam nie potrzeba. Nie wahamy się korzystać, jednak najwazniejsze to nie przesadzić; dobra impreza tak jak dobre danie składa się z różnych składników, nie tylko z jednego.

Nastrojowe ballady

Od czasu do czasu trzeba dać odpocząć i zagrać jakiegoś przytulańca, a tych polska i światowa muzyka ma wiele do wyboru. W naszym repertuarze mamy zarówno utwory W. Houston, E. Sheerana jak i S. Krajewskiego czy Cz. Niemena.

Twist and rock&roll

Tu wchodzimy na specyficzny teren... dwa czy trzy rock&rolle/twisty podczas imprezy dopełniają ją jako kompletną. Bioderka idą w ruch i trzeba tylko uważać, żeby nie zakręciło sie za bardzo w głowie :)

Instrumentalne

Kankan, walc lub tango na życzenie czy też specjalne wyjscia z saksofonem na żywo - jak mawiają niektórzy - "to robi robotę" :)

Na wschodnią nutę

Na specjalne okazje posiadamy też w repertuarze przeboje, które znaleźć się muszą na imprezie z muzyką "białoruską". Smereka, Tapala, Czerwona ruta, Pidmanula, Kaleczka, Cyhanka, Tolki z taboju, Biełyje rozy i jeszcze kilka innych.