You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Blue Sky Tremolo


Nasz skład opiera się na wspólnym zgraniu i energicznym prowadzeniu; udzielamy się w różnych projektach, jesteśmy młodzi i błyskotliwi, ale nie brak nam również niezbędnego doświadczenia :). Zespół istnieje od 2010r. Obecnie skład tworzą:

Adrian

Instr. klawiszowe, saksofon, akordeon


Założyciel zespołu, zawodowy realizator dźwięku i multiinstrumentalista. Na imprezach okolicznościowych zaczął grać w 2007r., aby już w 2010r. założyć zespół BST. Jak widać z powodzeniem... Jako, że żywo interesuje się muzyką zobaczyć go można również od czasu do czasu w programie rozrywkowym "Jaka to melodia?"

Ania

Wokal damski


Wokalistka o aksamitnym głosie, potrafi się odnaleźć w każdym repertuarze, a także dorzucić niejeden własny pomysł. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Łukasz

Wokal męski


Najmłodszy członek ekipy; dynamiczny wokalista, który z zespołem zaczął śpiewać już w 2018r i szybko się zaaklimatyzował. Prywatnie pasjonat musicali z dużymi ambicjami :)

Adam

Gitara elektryczna


W zespole BST od 2014 r. Doskonale sprawdza się zarówno jako gitarzysta rytmiczny jak i solowy. Fan Queen i Guns N'Roses oraz dobry duch zespołu.